SambaPOS - Restoran POS Yazılımı

SambaPOS bir restoranın ihtiyacı olan tüm yazılım alt yapısını sağlamak için üretilmiştir. Restoran işleyişini kontrol etmek için kullandığınız cihazlarla entegre çalışarak işiniz rahat ve güvenli bir şekilde yönetebilirsiniz. Restoranınız için ayrıcalık yaratacak bazı özelliklerle başlayalım.

 

 

Özellikler

Kullanıcı Dostu

Kullanımı kolay ve pratiktir, öğrenme süresi gerektirmez.

Güvenli

Güvenlik için gereken teknolojik altyapıya sahiptir.

Sınırsız Seçenek

Her ihtiyaca göre uyarlanabilir, modülerdir.

Bütün Ödeme Yöntemleri

Piyasadaki bütün ödeme yöntemleri ile uyumludur.

Tam Stok Takibi

Tüm stok hareketleri kayıt altındadır ve raporlanabilir.

Bulut Tabanlı Yedekleme

Bulut senkronizasyonu ile veri güvenliğini ve ulaşılabilirliği arttırır.

Gelişmiş Özelliklerle Tanışın

Özelleştirilebilir Yapı

Özelleştirilebilir Yapı

İşletme yapınıza uygun ürün grupları oluşturarak çalışanlarınızın en rahat şekilde kullanabileceği ekranları tasarlayabilirsiniz. Farklı ödeme alma yöntemleri tanımlayarak gün sonunda detaylı kasa raporuna erişebilirsiniz. Ürünlerinize ait fotoğrafları menüye ekleyebilir, departmanlarınıza göre, sabah – akşam, yılbaşı, doğum günü kutlamaları için özel menüler hazırlayabilirsiniz

Detaylı Raporlama

Detaylı Raporlama

İhtiyacınız olan her türlü raporu kendiniz dilediğiniz gibi sınırsızca hazırlayabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan şey kullanacağınız raporu hayal etmek; karlılığınızın artışını seyretmek olacaktır. Ürün bazlı raporlar, dönemsel zaman aralıklı raporlar, kasa raporları gibi birçok raporu istediğiniz özelliklerde hazırlayabilir, çıktı alıp arşivleyebilirsiniz.

Entegrasyon Altyapısı

Entegrasyon Altyapısı

Yeni nesil ödeme kaydedici cihazlar ile yasal düzenlemelere uygun çalışabilir, kanuni yükümlülüklerinizi eksiksiz yerine getirebilirsiniz. Kablolu – kablosuz bağlantı sayesinde her ortamda sorunsuz çalışabilirsiniz. Birçok marka ile yapılan entegrasyonlar sayesinde işletmenizde dilediğiniz ödeme kayıt edici cihazı kullanabilirsiniz.

Rezervasyon Takibi

Rezervasyon sistemi ile işletmenize gelecek müşterilerinizin rezervasyon taleplerini alabilir, gün içinde veya uzak dönemli rezervasyon alabilirsiniz. Hatta ileri tarihli rezervasyonlarınız için ön sipariş alarak hazırlıklarınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Masa Takibi

SambaPOS’ta adisyonu açılmış bir masayı başka bir masaya taşıyabilir, masaları birleştirip iki veya daha fazla, farklı adisyon üzerinden işlem yapabilir ya da adisyonları birleştirebilirsiniz. Bir masaya sınırsız alt adisyonlar oluşturup kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

Alman Usulü Ödeme

Ödeme ekranı çok sade ama bir o kadar da detaylı kullanımı sahiptir. Ödeme ekranında çok kolay bir şekilde parçalı ödemeler alabilir, sınırsız para birimi tanımlayabilir ve aynı ekranda basitçe ürün bazlı ödemeler alabilirsiniz.